Käokella elurajoon

Sõnajala tee 1, Järveküla, Rae vald, Harju maakond

Hubane ja rahulik kodu

Kirjeldus
Peetri aleviku piiril paiknev Käokella elurajoon asub lühikese autosõidu kaugusel Ülemiste keskusest ja Tallinna kesklinnast. Vaikusest ja puhtast õhust pakatavas kodupaigas kohtuvad uue aja mugavused puhta looduse ja turvalise elukeskkonnaga.
Lisainfo
Koduse ja sõbraliku Peetri aleviku kõrval Järvekülas asuv Käokella elurajoon on elupaik nendele, kes unistavad moodsast kodust, kus saab hommikuti ärgata linnulaulu saatel ja jõuda kesklinna veerand tunniga.

Järveküla piirkond on viimaste aastatega arenenud väga kiiresti. Käokella elurajooni arendaja poolt rajati Käokella tee 1b, Karusambla tee 3 ja Käokella tee 4 kinnistutele kõigile avatud puhke- ja mänguplatsid, kus jagub lippamist nii pisikestele kui suurtele jalgadele. 2016. aasta sügisel avatud ilus ja kaasaegne Järveküla Kool asub tulevasest kodust jalutuskäigu kaugusel ning ootab kõiki poisse ja tüdrukuid koolitarkust omandama. 2020.a septembris avas vald Kindluse Kooli – nelja paralleeliga põhikooli 864-le lapsele. 2015. aastal avati Peetris Aruheina lasteaed, 2019.a lisaks ka Järveküla Lasteaia kaks maja.

Ülemiste järv koos oma vanakesega lesib veidi eemal metsa sees ning sillerdab seal segamatus rahus. Peetri Selver ja Peetri Keskus tagavad aleviku ümbruse elanikele sõltumatuse suurtest maanteedest ning kaubanduskeskustest. Värske Ülemiste liiklussõlm aitab jõuda linna kiiremini, annab linnas leiba teenivatele inimestele juurde väärtuslikku hommikust uneaega ning võimaluse õhtul veeta rohkem kvaliteetaega kõige kallimate seltsis.
Populaarses Käokella elurajooni ridaelamutes ning paarismajades on endale kodu leidnud juba 147 peret.

Järgmisena on kerkimas Sõnajala tee 1 kinnistule kaks kortermaja, kus 64 korteri hulgas on valikus 2- kuni 4-toalised korterid suurustega 46,5-84,6 m². Igal korteril on rõdu või terrass.
http://www.käokella.ee/
 

Tutvu projektiga Käokella elurajoon

Asukoht: Järveküla, Rae vald
Objekti tüüp: Korter
Tubade arv: 1 - 4
Korruseid: 3
Pindala: 46.5 - 84.6 m²
Hind: 162 900 - 279 900 €

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Elje Hinno

+372 502 7070

Rohkem infot projekti kohta: Käokella elurajoon

LISA OSTU/ÜÜRISOOV