Uus-Järveküla

Järveküla, Rae vald, Järveküla, Rae vald, Harju maakond

Linnale lähedal, loodusele lähemal!

Kirjeldus
Sa oled oma uueks koduks valmis!
Sinu pere otsib uut ja avaramat, tõeliselt lapsesõbralikku kodu. Kohta, kus kasvada koos ja kasvada kokku, tunda rõõmu igast väikesest ja suurest sammust. Kui Sa oled siin, siis Sa oled õiges kohas.

Päris inimesed, päris kodud, päris elu. Maaliliselt kaunis Eestimaa. Aga samas kohe pealinna piiril. Kiired ühendused, head teed. Elu tuiksoonest vaid mõne minuti kaugusel. See on Sinu pere uus kodukant ja Sa võid selles igal hetkel ise oma silmaga veenduda. Nii ongi, päriselt.

_______________________
Lisainfo
Maja kandvad seinad on täisbetoneeritud õõnesplokkidest. Kõik bokside vahelised siseseinad on suurema helikindluse tagamiseks laotud 240mm paksustest ja täisbetoneeritud õõnesplokkidest. Boksi siseseinad on silekrohvitud ja värvitud. Šahtide seinad on laotud kergplokkidest mis on korteripoolt silekrohvitud ja värvitud. Korterite mittekandvad siseseinad on metallkarkassil kipsplaatseinad. Vahelaed on monteeritavatest õõnespaneelidest sammumüraisolatsiooni ja betoonist tasandusvaluga.

Hoonel on soojustatud lamekatus, kaetakse rullmaterjaliga. Ridaelamute soojusallikaks on õhk-vesi soojuspump, paigaldatakse vesipõrandaküte. Kõikides ridaelamutes on korteripõhine soojustagastusega sundventilatsioon.

Eluruumide seinad ja laed värvitakse, vannitubade seinad kaetakse keraamiliste plaatidega või värvitakse vastavalt arhitektuursele projektile.
_______________________

Võta meiega ühendust, sest sinu uus kodu ootab Sind!

Täiendame infot jooksvalt! Värske ülevaate leiad meie veebilehelt www.uusjarvekula.ee.

Asukoht

Järveküla, Rae vald

Kontakt
Invego OÜ

501 1157
Paringud@invego.ee
 

Tutvu projektiga Uus-Järveküla

Asukoht: Järveküla, Rae vald
Valmib: Müügis
Objekti tüüp: Majaosa
Tubade arv: 5
Korruseid: 2
Pindala: 101 - 116 m²
Hind: 289 900 - 339 900 €

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Markus Külaviir

+372 5850 1284

Rohkem infot projekti kohta: Uus-Järveküla

LISA OSTU/ÜÜRISOOV