Luccaranna

Haabersti linnaosa, Tallinn, Harju maakond

Meri kutsub

Kirjeldus
VAID 11 KOLMIKVILLAT ja 16 VÄIKE-KORTERMAJA – Luccaranna seob linnaelu ülima mugavuse ühtseks tervikuks looduse hüvedega.
Lisainfo
MERI KUTSUB – Luccarannal on oma iseloom ja käekiri. Merele avatud väikesed luksuslikud kortermajad ja kolmikvillad võimaldavad tõepoolest ainulaadsest keskkonnast võtta parima.
MÖÖDA LAUDTEED RANNANI – Luccaranna on väike ja hubane rannapiirkond,
mille kodude akendest paistavad pargid ja meri. Meri on vaid 50 meetri kaugusel ning majade vahelt viib rannani laudtee, mida mööda jalutada, kullerkuppusid noppida ja laevukesi ujutada.
PUHKEALAD VÄIKSESTELE JA SUURTELE – Luccaranna kodude puhkealal saab mängida sulgpalli ja kõksida pinksi, kiikuda, pidada perega piknikku või lihtsalt päevitada.
KÕIK ON MUGAVALT LÄHEDAL – väiksematele on lähipiirkonnas mitmeid lastehoide ning hubasesse Lucca või MEAT restorani jõuab romantilisele õhtusöögile 4-minutilise jalutuskäiguga. Sisseostude jaoks on aga lähim korralik toidupood vaid mõne minuti kaugusel.
RANNAPAVILJONIS VARBAD LIIVAST PUHTAKS – ranna ääres ootab oma inimesi praktiline rannapaviljon, kus saab merest tulles SUP laua ja varbad liivast puhtaks pesta ja lihtsalt terrassil aega veeta.
 

Tutvu projektiga Luccaranna

Asukoht: Haabersti linnaosa, Tallinn
Valmib: 2021
Objekti tüüp: Korter
Tubade arv: 1 - 5

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Invego OÜ

501 1157

Rohkem infot projekti kohta: Luccaranna

LISA OSTU/ÜÜRISOOV