Mesiheina tee 6

Papsaare küla, Pärnu linn, Pärnu maakond

Kodu Leonardo Golfikülas

Lisainfo
Selle „midagi erinevat” oleme Teie jaoks juba ette ära teinud. Meie rahvusvaheline meeskond on töötanud aastaid, ühendades Itaalia arhitektuuri ja disaini, ainulaadse asukohaga suvekuurordi, energiasäästlikkuse ning Leonardo da Vinci stiili, et pakkuda ainulaadset elukogemust, mis vastab just Teie soovidele. See on elustiili areng, mis loodetavasti kestab igavesti.

Valgerand, mis asub Eesti ja terve Baltikumi hinnatud ning ajaloolises puhkusepiirkonnas, on pärl kuulsa suvepealinna Pärnu rannajoonel. Leonardo Golfikülale pole võrdväärset konkurenti, kes suudaks pakkuda sama ainulaadset ja turvalist elupaika koos taskukohase, ent hubase ning küllusliku elustiiliga. Elukoht meie külas tähendab tükikest Leonardo Golfikülast, kuhu kuulub 69 Itaalia stiilis villat ja 10 korterelamut koos kõigi vajalike rajatiste ning ühiskasutatavate aladega. Läheduses asub kõrgelt hinnatud golfirada.

Asukoht
Leonardo Golfiküla asub täiuslikus kohas. Elupaiga lähedal on kaks golfirada: Valgeranna ja Audru golfiväljak. Lisaks asuvad sealsamas Valgeranna seikluspark, ratsatallid ja golfirajad. Need on vaid mõned meelelahutusvõimalused Teile, Teie perele ja sõpradele. Lisaväärtusena asuvad need ühes Eesti ja terve Baltikumi kauneimas kohas.

Jalgrattatee viib Pärnu kesklinna vaid 15 minutiga ja kõigest jalutuskäigu kaugusel on suur kaubakeskus. Pärnu lahe rannikul on Eesti parimad rannad, Valgerand oma valge liivaga asub Leonardo Golfikülale kõige lähemal. Pärnu rand on väga populaarne nii kohalike kui ka turistide seas ja asub kesklinna ligidal. Puhkekeskus Villa Andropoff sobib aga konverentside pidamiseks.

Maja
Kodusoetajatel on privileeg oma villat isikupärastada, ja kui vaja, siis muuta kogu planeeringut, hoone värvust ning energiasäästu taset oma maitse järgi. Nõupidamine meie ekspertidega tagab teie rahulolu. Teil on täielik vabadus kohandada oma kodu sisekujundust, et saavutada Teile meeldiv lõpptulemus. Võite valida ka nende pakkumiste seast, mida parimad Itaalia sisearhitektid on Teie jaoks välja mõelnud.

Itaalias toodetud Pontarolo Srl’i ehitusmaterjalid, näiteks auhinnaga pärjatud CLIMABLOCK, tagavad hoonetele A-klassi energiasäästu taseme. Kõik materjalid on valitud hoolikalt, arvestades head kvaliteeti, keskkonnahoidlikkust ja energia kokkuhoidu. Kui Te soovite A+-klassi energiasäästu, siis on ka seda investeeringute kaudu väga lihtne teostada.

Majad on ehitatud intelligentseks, s.t eri toiminguid saab kaugteel juhtida või teeb automaatika kogu vajaliku töö Teie eest ära. Terve küla on varustatud kõigi asjakohaste sidepidamisvahenditega ning kiire internetiühendus võimaldab elanikel töötada kodus ja olla ühenduses kogu maailmaga.

Ümbruskond
Leonardo Golfiküla on mugava ja luksusliku elustiili küla. Meie missioon on pakkuda taskukohast, ent hubast ja külluslikku elustiili koos kõikvõimalike teenustega, et muuta Teie elu õdusaks. Meie küla värav on ühtlasi Teie kodu värav. Meil on energiasäästlikud villad ja korterid, mis asuvad Eesti ning kogu Baltikumi kauneimas piirkonnas. See on elustiiliklubi, kuhu ka Teie peaksite kuuluma.

Korterid
Korterite võtmesõnadeks on ajatu disain, kõrge kvaliteet, palju valgust ja säästlikkus.

I korruse korteritel on erakordselt suured terrassid. II ja III korrusel aga suured rõdud. Terrassid ja rõdud on projekteeritud ja tehtud nii, et oleks tagatut privaatsus, valgusrohkus ja ruumikus. Korterite siseviimistlus on hubaselt klassikaline, kahes värvilahenduses Soft South ja Noble North.
Korterites on ruumikad panipaigad. Vannitoad ja WC ruumid on varustatud kvaliteetse santehnikaga tootjalt Villeroy&Boch. Vannitoad on avarad ning osad korterid on koos saunaga.Korterid on kahe-ja kolmetoalised. Kahetoaliste korterite suurused on 41,8 kuni 50,8m² . Kolmetoalised jäävad vahemikku 68,2 kuni 68,8m².
 

Tutvu projektiga Mesiheina tee 6

Asukoht: Papsaare küla, Pärnu linn
Objekti tüüp: Korter
Tubade arv: 2 - 3
Korruseid: 3
Pindala: 40.8 - 67.5 m²
Vabasid objekte: 15

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Innar Lanno

+37256977800

Rohkem infot projekti kohta: Mesiheina tee 6

LISA OSTU/ÜÜRISOOV