Lootaguse 2

Lootaguse 2, Liikva küla, Harku vald, Harju maakond

5-MAGAMISTOA JA SAUNAMAJAGA ERAMU

Kirjeldus
Eksklusiivne, originaalsust rõhutav krunt privaatsust, rohelust ja hingamisruumi hindavale inimesele. Kinnistu paikneb privaatses, looduslikult väga ilusas kohas. Kinnistul on looduslik loopealne kooslus, osaliselt kaetud metsaga (kõrghaljastuses valdavalt kased, kadakad). Kinnistule on rajatud tiik supluseks ja silmailuks.
Kinnistu sissesõidule rajatud kaarekujuline valgustusega paekiviaed
Majakompleks on VALMIS. KASUTUSLUBA antud 28.09.2022!
Majakompleks sobib hästi suurele perele, kes soovib kodu privaatses ja avaras asukohas.
Kompleksi koosseisus on omavahel sobivad ühes stiilis 6 toaline üksikelamu, saunamaja magamiskohtadega loftil ning garaaž kahele autole.
KINNISTU 7111 m2
Lisainfo
Kinnistu on kaetud loodusliku rohumaa ja metsamaaga. Reljeef on tasane. Saunamaja kõrvale on rajatud tiik sügavusega kuni 5 m. Juurdepääs kinnistule Lootaguse teelt.
ÜKSIKELAMU 147,8 m2
Üksikelamu kujutab endast kahekordset keldrita viilkatusega puitehitist betoonpõrandatega esimesel ja teisel korrusel. Hoone konfiguratsioon on projekteeritud konstruktsioonidele sobiv ja loogiline. Elamu esimesel korrusel paikneb esik, trepihall, tualett, tehniline ruum, avatud köök/söögituba, elutuba, magamistuba/kabinet. Elutoast pääseb läänes paiknevale terrassile. Teisele korrusele pääseb puittrepi kaudu. Teisel korrusel paikneb 4 tuba ning vannituba.
Elamu aknad -3x klaasiga plastraamides, väliuks naturaalsest puidust, klaasitud, kaetud toonitud õliga. Hoone välisseinte viimistlus on värvitud vertikaalne puitvooder. Katusekate-terasprofiilkatus (Ruukki klassik). Sokkel-kaetud kivipuruplaadiga Kivex. Üksikelamu energiatõhusus arv on 138 kWh/m2-a, B klass. Põrandaküte ja sooja vee tootmine baseerub õhk-vesi tüüpi soojuspumbal. Paigaldatud korsten võimaldab kamina paigaldamist 1.korrusel.
GARAAŽ 56,3 m2
Garaaž kujutab endast ühekordset ruudukujulise konfiguratsiooniga viilkatusega ehitist katuslaega. Garaaž on soojustatud ja võimaldab kütmist. Garaaživäravad avanevad mootoriga.
SAUN 33,7 m2
Saunahoone kujutab endast ühekordset viilkatusega puitehitist. Saunas paiknevad puhkeruum, leiliruum, pesuruum, riietusruum, wc. Katuslaega hoones on saunaruumid kaetud vahelaega, mis tekitab lofti, kuhu pääseb puhkeruumist. Lisatud elektripõrandaküte niisketes ruumides. On olemas õhk-õhk tüüpi soojuspumba/konditsioneeri paigaldamise valmidus.HALJASTUS
Hoovis pargimuru, mujal looduslik haljastus, teed ja parkimine killustikkattega

Ühest küljest piirab krunti kaasik, naaberkruntide ehitusalad piisavalt kaugel (ca 100m).
Kaugus Vääna-Jõesuu puhtaima veega liivasest supelrannast mööda asfaltteed ca 7 km.
Koolid, poed, lasteaiad 8 km kaugusel Tabasalu alevikus. Tallinna kesklinna 25 km, bussipeatuseni ca 1km
 

Tutvu projektiga Lootaguse 2

Asukoht: Liikva küla, Harku vald
Valmib: Valmis
Objekti tüüp: Maja
Tubade arv: 6 - 6
Korruseid: 2
Pindala: 237.8 - 237.8 m²
Hind: 525 000 - 525 000 €
Vabasid objekte: 1

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Uusarendusega seotud kinnisvarakuulutused

Aadress Hind Korrus Tubade arv Pindala
Lootaguse tee 2, Liikva küla 525 000€ 6 237.80

Hirvo Lukas

6383800
+372 5089234

Rohkem infot projekti kohta: Lootaguse 2

LISA OSTU/ÜÜRISOOV