Telliskivi K-Hoone

Telliskivi 60/5, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

UUS BÜROOHOONE TELLISKIVI KVARTALIS

Kirjeldus
UUS BÜROOHOONE POPULAARSES TELLISKIVI KVARTALIS

2024. aastaks valmib Telliskivi Kvartalis K-hoone - silmapaistva arhitektuuriga modernne 6-korruseline brüoohoone. Hoones on ca 2500m2 büroopinda, korruse suurus on ca 500m2 ning korruseid on võimalik jagada väikesemateks büroodeks.
Suurema kui 500 m² suuruse äripinna loomiseks on võimalus üürida mitu järjestikust korrust. Hoone 3. ja 5. korrus on eriti atraktiivsed, sest seal on büroode juures suured terrassid. Hoone ülemistelt korrustelt avanevad kaunid vaated linnale.

Pinnad on kõrgete lagede ja suurte akendega ning väga valgusküllased. Standardviimistlus on stiilne, industriaalse hõnguga, mis Telliskivi keskkonnale iseloomulik. Oma büroo siseviimistluse ja ruumilahenudse osas saab iga üürnik kaasa rääkida. Mugava sisekliima tagavad tänapäevased tehnosüsteemid. Hoone katusele paigaldatakse päikesepaneelid.

Telliskivi Kvartal on väljakujunenud äri- ja meelelahutuspiirkond, kus on bürood paljudel edukatel ettevõtetel. Naabruses asub populaarne Telliskivi Loomelinnak, piirkonnas on suur valik söögikohti, samuti Balti Jaama turg, MyFitness spordiklubi ja erinevad teenused ja kauplused. Telliskivis toimub üritusi nii suvel kui talvel, aktiivselt korraldatakse ka kogukonnaüritusi büroohoonete üürnikele.

Kvartal on mugavalt ligipääsetav kõigi transpordiliikidega: ühistranspordipeatused on lähedal, hoonete naabruses on ruumikad parklad, samuti jalgrattaparklad ja elektrisõidukite laadimisvõimalused.

Üür alates 18 eur/m2. Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.
 
Asukoht: Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn
Objekti tüüp: Äripind

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Uusarendusega seotud kinnisvarakuulutused

Eduard Sorokin

+372 56222256
+372 56222256
LISA OSTU/ÜÜRISOOV