Pöörise 5

Pöörise 5, Mustamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond

Kirjeldus
Pakkuda näidiskorterid Pöörise 5 hoones! Korteri hind sisaldab piltidel olevat sisustust: köögimööblit koos tehnikaga firmalt Arens ning tubade sisustust Furnger mööblipoelt.
Korteri hinnale lisandub panipaiga maksumus 3000€ ja parkimiskoha maksumus parkimismajas hinnaga 7000€.

Mustamäele loodud uhiuus harmooniline elukeskkond kus kortermajad, mänguväljakud ja haljasalad moodustavad avaneva lehe kujutise, mille järgi tänav ka oma nime sai.

Avara planeeringuga kaasaegsed kodud sobivad nii suurtele kui väikestele peredele. Igal korteril on rõdu, mis on lausa loodud päikese nautimiseks. Ülemiste korruste omanikud saavad uhkeldada hunnitu vaatega. Parkimine on korraldatud uhiuue suletud parkimismaja näol, mis valmis 2017. aasta sügisel.

Turvaline territoorium on haljastatud ning pere väiksematele on elurajooni keskel vahvad mänguplatsid. Pöörise tänava juurest saab alguse ka Nõmme-Haabersti-Rocca Al Mare kergliiklustee, mis võimaldab mugavat liiklemist nii jalakäijatele kui ka harrastussportlastele nii Nõmme kui Stroomi ranna suunal.

Piirkonnas on toidupoed ja vajalikud teenindusasutused, samuti koolid, lasteaiad ning tervisekeskus. Uus bussipeatus on mõne sammu kaugusel.

Rohkem infot leiad arenduse kodulehelt: https://poorise.uusmaa.ee

Vastan meeleldi kõigile lisaküsimustele, helista ja tule oma uue koduga tutvuma!
 

Tutvu projektiga Pöörise 5

Asukoht: Mustamäe linnaosa, Tallinn
Objekti tüüp: Korter
Korruseid: 12
Pindala: 45 - 65 m²
Hind: 175 000 - 245 000 €

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ave Klaser

+372 5557 0055
+372 5557 0055

Rohkem infot projekti kohta: Pöörise 5

LISA OSTU/ÜÜRISOOV