Ojakalda kodud

Haabersti linnaosa, Tallinn, Harju maakond

AVARAD PEREKODUD HARKU VEEREL

Lisainfo
Väärika Õismäe piirile aadressile Paldiski mnt 227c kerkib uus kolmetorniline avarate perekorteritega maja. Hoone moodustavad kaks 10-korruselist ja üks 14-korruseline torn.
Majades on 2-4-toalised korterid, suurusega 36,3 m2 - 99,7 m2.

Kortermajade kõrvale kerkib kaks laste mänguväljakut nii pere väiksematele kui suurematele, et tegevust ja rõõmu jätkuks igas vanuses. Majade kõrval olev korvpalliplats annab võimaluse lastel kodu lähedal turvaliselt koos sõprade või perega aega veeta. Rohelised puhkealad täiskasvanutele on ideaalne koht, kus naabritega maailma asju arutada või sõõm värsket õhku hingata.

KÕIK, MIDA VAJAD, ON LÄHEDAL

Ojakalda on justkui keskpunkt kõigele – terviseradu ja sportimisvõimalusi on siin igale maitsele ning kaubandus, spordiklubid ja vabaaja veetmise võimalused ootavad sind vaid jalutuskäigu kaugusel.

Head ühendused kesklinna ja teiste linnaosadega nii ühistranspordi, ratta kui autoga ning Paldiski maantee laiendamine 4-realiseks sõiduteeks, annavad võimaluse jõuda mugavalt tööle, trenni või teatrisse. Ojakalda läheduses paikneb seitse lasteaeda ja kuus kooli, mis muudavad ka koolijütside kodu- ja koolitee mugavaks ja turvaliseks.

LOODUS SINU ÜMBER

Ojakalda kodusid hakkab ümbritsema ainulaadne kõrrelistest ja lilledest moodustuv niiduala, mis toob sinu elukeskkonda mitmekesisust ja liigirikkust. Vähest hooldamist vajav niiduala on justkui väike looduslik oaas, kus hetkeks unustada linnamelu ja nautida elurikkust.

Kodude hoovist kulgeb looduslik Järveotsa oja, mis hakkab Harku rabast ja lõppeb Harku järves. Uute kodude rajamisega korrastatakse oja kaldad ning luuakse oja ületamiseks turvalised ja mugavad käiguteed.

ARHITEKTUUR JA SISEVIIMISTLUS

Ojakalda kodude arhitektuurse lahenduse on loonud Arhitektibüroo Raivo Puusepp OÜ. Korterite planeeringud ja siseviimistluslahendused on sündinud koostöös sisearhitekt Aet Pieliga.
Loodusest ning naturaalsetest toonidest ja materjalides lähtuvate siseviimistlus pakettide hulgast saad valida endale täpselt meelepärase.

Ehituse algus 2022 suvi.

Tutvu projektiga ja registreeri enda huvi meie kodulehel https://hepsor.ee/ojakalda/
 

Tutvu projektiga Ojakalda kodud

Asukoht: Haabersti linnaosa, Tallinn
Valmib: Ehituse algus 2022 suvi
Objekti tüüp: Korter
Tubade arv: 2 - 4
Korruseid: 14
Pindala: 36.4 - 99.7 m²

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Kairiin Kingumets

5740 0561

Rohkem infot projekti kohta: Ojakalda kodud

LISA OSTU/ÜÜRISOOV