Kalevi Panorama Residence

Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

ÄRIKLASSI KORTERID TALLINNA KESKLINNAS

Kirjeldus
Kolmest 14-korruselisest korterelamust koosnev Kalevi Panorama asub kiiresti arenevas Juhkentali piirkonnas ning on üks silmapaistvamaid uusarendusi Tallinna kesklinnas.

Kalevi Panorama trumpideks on linna parim vaade, Targa Maja lahendusest tingitud mugavused ja unikaalne asukoht - hooned asuvad keset rohelust ja vaikust, ent on samal ajal kesklinna tuiksoonest kiviviske kaugusel.

Tutvumiseks tuleb helistada numbril 5071547 / 50 24 560 ja aeg kokku leppida. Kalevi Panorama täpsema info leiate: www.kalevipanorama.ee
Lisainfo
Faktid Kalevi Panorama kohta:

✔ Kalevi Panorama on ehitatud monoliitsest raudbetoonist post-plaat süsteemis. Korteritevahelised seinad on mitmekihilistest kombineeritud kergplokkidest ning helipidavad, välisseinad energiatõhusatest kergelementidest, vahelaed monoliitsest raudbetoonplaadist, samuti katus, mis on osaliselt kaetud haljas – ja rullmaterjalkattega. Majade energiatõhususe klass on B.✔ Majadel on kõrge heli-ja soojapidavusega 3X klaaspaketiga alumiiniumprofiilist kaldavanevad aknad. Rõdude ja lodžade piirded on karastatud täisklaasist. Tubade lae kõrgus on 2.70 m. Kõik parkimiskohad asuvad turvalises maa-aluses parklas ja iga korteri jaoks on panipaik (-1 ja -2 korrustel). Korterite müügihind ei sisalda panipaiga ja parkimiskoha maksumust.✔ Elamu on varustatud kaasaegse Targa Maja süsteemiga, mis võimaldab jälgida ja juhtida oma korteri kulusid reaalajas. Lõunapoolsetes korterites on konditsioneerid juba paigaldatud.✔ Korteri põrandatel on naturaalne tammeparkett, mis teeb kodu soojaks ja hubaseks. Tubades on põrandaküte keskkütte baasil✔ Stuudio D-sign arhitektid on Kalevi Panorama jaoks loonud mitu stiilset lahendust. Täiendavalt saab tellida meelepärase mööbli ja köögimööbli koos tehnikaga, garderoobikapid ja muu eluks vajaliku. Kaasaegne ja funktsionaalne mööbel paigaldatakse teie korterisse enne võtmete üleandmist.✔ Panipaik (6000 €) ja parkimiskoht (18 800 €).

Täiendavaks lisainfoks ootame Teid külla meie müügiesindusse Narva mnt 63/2, Tallinn. Palume külastusaeg eelnevalt kokku leppida!

Tel: (+372) 5071547 / 502 4560 (Viber, WhatsApp)
Kirjuta meile: info@kalevipanorama.ee

Lisainfo projekti kodulehel: www.kalevipanorama.ee
 

Tutvu projektiga Kalevi Panorama Residence

Asukoht: Kesklinna linnaosa , Tallinn
Valmib: VALMIS
Objekti tüüp: Korter
Tubade arv: 2 - 5
Korruseid: 14
Pindala: 40.9 - 149 m²
Hind: 215 000 - 1 000 000 €
Vabasid objekte: 50

Aleksandr Voronkov

+372 5071547
+372 5071547

Rohkem infot projekti kohta: Kalevi Panorama Residence

LISA OSTU/ÜÜRISOOV