Teletorni Kodud

Kloostrimetsa tee 56a, Pirita linnaosa, Tallinn, Harju maakond

Description
Hinna sees:
+ Köök !
+ Kujundusprojekt kuni 12 000 eurot !
+ Võimalus valida erinevaid viimistlusmaterjale !
+ Korteri ümberehituse võimalus !
+ Hindamisakt !

Maja valmib kevadel 2022

Parkimiskoht hoovis + 20000 eur
Parkimiskoht garaažis koos panipaigaga + 30000 eur

Tallinna ühes prestiižseimas linnaosas Pirital on juba saadaval uued kauaoodatud korterid. Elamukompleks “Teletorni kodud” asub männimetsas kahe Eesti olulise vaatamisväärsuse, botaanikaaia ja Tallinna teletorni vahel.
Projekti töötas välja juhtiv arhitektuuribüroo PIN Arhitektid. Majad on ehitatud monoliitsest raudbetoonist, kõrgendatud korteritevahelise müraisolatsiooniga (plokk 240 mm).
Kortereid müüakse ka vaba planeeringu võimalusega, mis võimaldab ostjal planeerida oma unistuste korteri 1-4 toalise, olenevalt korteri pinnast. Teie saate planeerida ruumi vastavalt oma vajadustele ja soovidele.
Korteri hinna sees on kvaliteetne siseviimistlus ja köögimööbel Teie valikul. Vesipõrandaküte, igas toas eraldi reguleeritav, soojustagastusega sundventilatsioon, gaasiküte ja päikesepaneelid maja katusel hoiavad sooja ja mõnusa õhkkonna kogu majas. Peaaegu kõikidel korteritel on rõdu, millelt saab nautida roheluse rohkust ja puhast õhku.
Pirita piirkonnas on hästi arenenud infrastruktuur. Kõik mugavaks eluks vajalik on jalutuskäigu kaugusel. Ideaalsed tingimused õues tegutsemiseks ja sportimiseks, aga ka väikelastega lõõgastavaks vaba aja veetmiseks. Elamukompleksis on kaks privaatset mänguväljakut lastele.
 
Location: Pirita linnaosa, Tallinn
Property type: apartment
Floors: 3
Area: 49.5 - 106.4 m²
Price: 227 700 - 457 520 €

Ask further information:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Listings related to this development project

Jan Bortnovski

+37258100183

Sergei Zahharov

+372 5683 3391
INSERT BUY / RENTAL REQUEST