Laiamäe Kodu

Laiamäe tee 6, Laiaküla, Viimsi vald, Harju maakond

Parimad tingimused mugavaks eluks ja puhkuseks, eemal linnakärast!

Kuulutus ei ole aktiivne!
Kirjeldus
Müüa suurepärase asukohaga Viimsis looduskauniskohas Laiaküla elamurajoonis kvaliteetne "B"-energiaklassi uusarendus mis valmib suvi - talv 2022.a.

Projekt koosneb kolmest ridaelamust aadressiga Laiamäe tee 6; 8; 10. Igas ridaelamus on neli korteriomandit, oma privaatse suure õuealaga (226-686 m²) mis on piiritletud hekiga. Kõikidel ridaelamutel on sarnane planeering läbi kahe korruse. Tegu ei ole turu keskmise ridaelamuboksiga, seda projekti iseloomustavad kvaliteetsed ehitusmaterjalid, ehituskvaliteet, disain, targalt planeeritud siselahendused mida toetavad hubased ja valgusküllase ruumid ning suured sisehoovid. Siin on loodud parimad tingimused mugavaks eluks ja puhkuseks!

Korterid on funktsionaalsed ja ruumikad ning tänu läbimõeldud ruumide paigutusele ja akende lahendustele on siseruumidesse maksimaalselt juhitud päikesevalgust.
Lisainfo
Domineerivad heledad värvid, mis rõhutavad juba niigi valgusküllast elamist. Elegantsi pakub eksklusiivne ja vastupidav valgeks peitsitud naturaalne saarepuu parkett mis on sobilik kasutamiseks põrandaküttega. Tuulekojas, vannitubades, majapidamisruumis ja köögis on põrandakatteks keraamiline paat 600 x 600 mm. Seinad on kaetud värviga, vannitubades plaaditud 300 x 900 mm. Olemas valguskarniisid dekoratiiv LED valgustusega. Paigaldatud sanitaartehnika firmadelt Duravit, Balteco, Hansgrohe.

•Küte: Ridaelamu iga korter on kavandatud gaasikatla baasil mis paikneb tehnoruumis (autonoomne gaasiküte -vesipõrandaküte) mis on reguleeritav igas ruumis eraldi digitaalse anduri abil. Kütteviis on soodne.
• Ventilatsioon/ jahutus: Ridaelamu iga korteris on soojustagastusega ventilatsioon. Magamistubades ja elutoas on olemas digitaalne seade mis reguleerib jahutust (konditsioneer) ning õhuvoolu tugevust.
• Konstruktsioon: Vahelagi/katuslagi – monteeritav raudbetoon; Välisseinad - fassaadikrohv / fassaadiplaat; vahtpolüstürool 200 mm, (fassaadiplaadi puhul mineraalvill + tuuletõkkemembraan + roovitus), Fibo kergplokk 200 mm, siseviimistlus krohv, pahtel, värv; Korterite vahelised seinad – Columbia kivi 240 mm täisbetoneeritud; Korterite siseseinad – kahekordne kipssein metallkarkassil mõlemalt poolt.
• Vundament: Hoonel lintvundament. Vundamendi taldmik on 800 mm, kergplokk 200 mm, vahtpolüstürool EPS 150 mm. Terrassi alla postvundament. Maja on keldrita.
• Aknad: kolmekordse paketiga puit-alumiiniumraamidel.
• Elekter: 3x16A; 380V
• Vesi ja kanalisatsioon tsentraalne. Sooja vee varustus oma gaasikatlast. Paigaldatud veefilter. Paigaldatud signalisatsiooniseadmed PARADOX. Autonoomne tulekahjusignalisatsioon. Siseuksed on Bonaiti magnetlukuga ja Mandelli disainlinkidega.
• Energiaklass - B

PLANEERING - korter nr. 1 / nr. 4:
1. korrus:
Tuulekoda (4,7 m²) kuhu saab paigaldada liugustega garderoobikapid, suurte akendega valgusküllane elutuba-söögituba avatud köögiga (üp. 54 m²) kust pääseb suurele nurgapealse terrassile (27,2 m²). Päikest saab nautida hommikust õhtuni. Lisaks esimesel korrusel on aknaga majapidamisruum/tehnoruum (5,9 m²) ja panipaik (2.2 m²). Külaliste ja pererahva jaoks on olemas tualettruum. Teine panipaik (2 m²) asub ka esimesel korrusel sissepääsuga maja tagant kus saab hoida muruniidukit vms.

2. korrus:
Tänu suurepärasele väga hästi läbimõeldud planeeringule asuvad kolm magamistuba teisel korrusel, kuhu ei kostu esimese korruse melu. Suuremal magamistoal (16,3 m²) on oma privaatne vannituba duššiga ja wc-ga (7 m²) ning walk-in garderoob (5,5 m²). Kahe teise magamistoa, igaüks 12,7 m², kõrval asub veel üks vannituba (5,3 m²) oma wc ja vanniga.
__________________________________________________________

PLANEERING - korter nr. 2 / nr. 3:
1. korrus:
Tuulekoda (5,3 m²) kuhu saab paigaldada liugustega garderoobikapid, suurte akendega valgusküllane elutuba-söögituba avatud köögiga (kokku üp. 55 m²) kust pääseb suurele lõunapoolsele terrassile (18,6 m²). Lisaks esimesel korrusel on suur aknaga majapidamisruum/tehnoruum (6,9 m²) ja panipaik (2.2 m²). Külaliste ja pererahva jaoks on olemas tualettruum. Teine panipaik (2 m²) asub ka esimesel korrusel sissepääsuga maja tagant kus saab hoida muruniidukit, jalgratast jne.

2. korrus:
Tänu suurepärasele väga hästi läbimõeldud planeeringule asuvad kolm magamistuba teisel korrusel, kuhu ei kostu esimese korruse melu. Suuremal magamistoal (19,2 m²) on oma privaatne vannituba duššiga ja wc-ga (4,3 m²) ning walk-in garderoob (5,2 m²). Kahe teise magamistoa, igaüks 13,0 m², kõrval asub veel üks vannituba (5,3 m²) oma wc ja vanniga.

Lisainfo: Maja ette on paigaldatud kiviparkett, igale korterile kuulub kaks kindlaks määratud parkimiskohta. Lisaks on kinnistule ette nähtud 2-4 parkimiskohta külalistele. Igale korterile kuulub ainukasutusõigusega privaatne hooviala 226 - 686 m² mis on piiritletud hekiga. Asukoht tagab nii privaatsuse kui ka lihtsa ligipääsu südalinna. Asukoht on ideaalne perele kes armastab rahu ja loodust. Lähedal, 400 m jalutuskäigu kaugusel, asub Pärnamäe Keskus, Rimi toidupood.

Müügiinfo:
– Broneerimislepingu sõlmimisel tasub ostja ostusoovi kinnitamiseks 5000 € suuruse ettemakse. Sõlmitud broneerimiskokkulepe kehtib VÕL sõlmimiseni kuni 4 nädalat.
– Notariaalne võlaõiguslik ostu-müügi leping sõlmitakse 1 kuu jooksul peale broneerimiskokkulepet ja ostja kohustub tasuma 15 % ostu kogumaksumusest. Broneerimistasuna makstud summa arvestatakse VÕL summa sisse.
– Ostjaga sõlmitakse notariaalne asjaõiguslik ostu-müügileping pärast maja valmimist, mil ostja tasub ülejäänud ostusumma ning toimub omandiõiguse üleminek ostjale.

Meeldiva kohtumiseni.
 
Asukoht: Laiaküla, Viimsi vald
Valmib: 2021 suvi-talv 2022.a.
Objekti tüüp: Majaosa
Tubade arv: 4 - 4
Korruseid: 2
Pindala: 140.3 - 143.9 m²
Hind: 312 000 - 329 000 €
Vabasid objekte: 8
LISA OSTU/ÜÜRISOOV