Hoburaua elamurajoon

Rõugu 32, Pärnu linn, Pärnu maakond

Õnnetoova iseloomuga kodukoht Pärnus!

Kirjeldus
Pärnu külje all, vaid 1,7 km kesklinna servast asub linnalähedane roheline kruntideks jaotatud maalapp. Maaüksusel asuvad 13 kinnistut märgistavad tuleviku kodusid, mis perede saabudes ja kodude valmides moodustavad kokku Hoburaua elamurajooni.

Piirkonda rajatakse kergliiklusteed mis ühendatud nii Jaansoni raja kui ka rannapromenaadi kergliiklusteedega - suurepärased võimalused jalgratta- ja rulluisusõiduks, jalutajatele ning tervisesportlasele. 2022. aasta suveks valmib piirkonda ka kunstmurukattega jalgpalliväljak.

Selle kõrvale on koostöös jalgpalliliiduga kavas rajada teinegi väljak, sisehall ja tribüünid. Jalgpall on ju Pärnumaal ülekaalukalt populaarseim spordiala!

Hoburaua elamurajooni kõrvale on detailplaneeringus ette nähtud kaubanduskeskus ja lasteaed, lasteaia kõrvale aga planeeritakse avalikku haljasala. Piirkonnas saab olema ka mitu mänguväljakut.
Lisainfo
Oled samuti täna uue kodupaiga otsingul, soovid rajada enda perele uue kodu?
Hoburaua elamurajoon pakub Sulle võimaluse ehitada kuni kahe korteriga pereelamuid. Tulevasele kodukandile pakub lisandväärtust kiire ja mugav transpordiühendus Pärnu linnaga, kohalik rikkalik kultuuri- ja spordielu ning kõikidele ootustele vastav infrastruktuur.
 

Vaata videot

Tutvu projektiga Hoburaua elamurajoon

Asukoht: , Pärnu linn
Objekti tüüp: Maa
Hind: 67 000 - 75 000 €

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Karen Kiviselg

+372 53 808 338

Rohkem infot projekti kohta: Hoburaua elamurajoon

LISA OSTU/ÜÜRISOOV