Linnupargi Parklinnak

Ihaste põik , Annelinn, Tartu linn, Tartu maakond

Linnupargi müük on alanud!

Kuulutus ei ole aktiivne!
Kirjeldus
Valmimas on 35 uut ja valgusküllast korterit, mis on paremad kui kunagi varem! Linnupargi korterid asuvad mõnusas ja turvalises elukeskkonnas Tartus Ihaste põik tänaval. Siin on suureks eeliseks linnaelu mugavus ja maalähedane loodus. Arendus piirneb rohealaga, mis on koduks looduskaitse all olevatele taimedele ning seega tagab tulevastele elanikele privaatsuse ja suurepärased vaated rohelusele. Samuti tagab arendus ummikuvaba ja väga hea ühenduse Tartu linnaga mistahes suunas.

Valikus on B energiaklassi 6.korruseline liftiga tornmaja ja A energiaklassi 3.korruseline madal galeriitüüpi kortermaja. Viimase A energiatõhususe tagavad päikesepaneelid, mis paiknevad kortermaja katusel. Korterid on 2 kuni 4 toalised. Korterite planeerimisel on lähtutud inimeste erinevatest vajadustest, seega planeeringud ja hinnad on väga varieeruvad. Igal korteril on kas rõdu või terrass ning maast laeni aknad kahes ilmakaare suunas.
Kortermaja korterid on köetavad vesipõrandaküttega keskkütte baasil. Temperatuuri on võimalik reguleerida toapõhiselt. Hoonetes on majapõhine soojustagastusega tsentraalne ventilatsioonisüsteem, hea heliisolatsioon, ehituskvaliteet.
 

Vaata videot

Tutvu projektiga Linnupargi Parklinnak

Asukoht: Annelinn, Tartu linn
Valmib: mai 2022
Objekti tüüp: Korter
Tubade arv: 2 - 4
Korruseid: 6
Pindala: 35.8 - 84.6 m²
Hind: 94 900 - 194 900 €

Rohkem infot projekti kohta: Linnupargi Parklinnak

LISA OSTU/ÜÜRISOOV